ÖVRIGT / Speglar / Spegel 9715250
*
nr 971 5250
Spegel
höjd: 165 cm
Kondition: omgjord skåpdörr
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 27 juli 2015
kl 19:45:18
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
27/7 19:28:22
1
100 kr
27/7 19:31:26
2
150 kr
27/7 19:33:15
1
200 kr
27/7 19:36:15
2
250 kr
27/7 19:36:34
3
Vinnande bud
27/7 19:39:18
2
350 kr
27/7 19:39:18
3
400 kr (Budbetjänt)
27/7 19:40:18
2
450 kr
27/7 19:40:18
3
(budbetjänt)
27/7 19:42:29
3
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
3456 Spegel
+ konsol, 1800-tal. Höjd: 173+ 66
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:02
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:05
-
3412 Spegel
1800-talets slut, 133x61 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 19:17
-
3251 Spegel
1920-tal, 117x51 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:54
-
3079 Spegel
1960-tal, Teak, 118x35 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 19:37
-
3134 Spegel
Gustaviansk stil, 133x60 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:14
*
Spegel
Kondition: omgjord skåpdörr
Läs om budbetjänten
nr 971 5250
Spegel
höjd: 165 cm
Kondition: omgjord skåpdörr
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 27 juli 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
27/7 19:28:22 | 1 | 100 kr |
27/7 19:31:26 | 2 | 150 kr |
27/7 19:33:15 | 1 | 200 kr |
27/7 19:36:15 | 2 | 250 kr |
27/7 19:36:34 | 3 | Vinnande bud |
27/7 19:39:18 | 2 | 350 kr |
27/7 19:39:18 | 3 | 400 kr (Budbetjänt) |
27/7 19:40:18 | 2 | 450 kr |
27/7 19:40:18 | 3 | (budbetjänt) |
27/7 19:42:29 | 3 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
3456 Spegel
+ konsol, 1800-tal. Höjd: 173+ 66
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:02 -
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:05 -
3412 Spegel
1800-talets slut, 133x61 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 19:17
-
3251 Spegel
1920-tal, 117x51 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:54 -
3079 Spegel
1960-tal, Teak, 118x35 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 19:37 -
3134 Spegel
Gustaviansk stil, 133x60 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:14